Absolwenci

Wyróżnieni uczniowie

W tym miejscu chcemy wyróżniać sylwetki naszych najzdolniejszych uczniów, którzy odznaczyli się również szczególnym podejściem do samorozwoju i zaangażowaniem. Gratulujemy niesamowitych postępów w dziedzinie szeroko pojętego tworzenia muzyki i życzymy dalszych sukcesów.

Maciej Stróżniak

Nauka w MusicLaboratory pozwoliła mi wejść na całkowicie nowy poziom. Paweł, dzięki elastycznemu programowi nauczania, rozwiał wszystkie moje wątpliwości związane z obróbką dźwięku, miksem i masteringiem.

Maciej prowadzi swoją szkołę gitary i właśnie pracuje nad muzyką do pełnometrażowego filmu rekonstrukcyjnego. Jesteśmy dumni z jego postępów i z tego jak rozwinął swój talent muzyczny pod naszym okiem.

O to jaką muzykę teraz tworzy:

A tutaj potężny cover Maćka i jego zdolności gitarowe:

Tomasz Bernaczyk (Neurofunq)

Cały swoj sukces muzyczny zawdzięczam w bardzo dużej mierze Pawłowi i jego szkole muzycznego designu i brzmienia.
Dzieki Pawłowi nauczyłem sie słuchać, kreować i zmieniać brzmienia dzwieku na najlepsza jakosc. Moje produkcje sa oparte na dobrym miksie i super brzmieniu co jest bardzo ważna sprawa w gatunku House i EDM ktorego wyznawca jestem. Nigdy nie marzyłem ze moje produkcje i kawałki beda tak chwalone przez wytwornie muzyczne za brzmienie, dźwięk i Soundesign a to wszystko nigdy by nie było mozliwe gdyby nie było na mojej drodze Pawła. To wlasnie on mi wytłumaczył jak nalezy szukać dobrego brzmienia, na czym bazować na co uważać i by kreować swoj orginalny indywidualny styl, za ktory jestesmy zawsze krytykowani i chwaleni, ale ktory jest najważniejsza i nieodzowną sprawa w dążeniu do sukcesu. Jestem szczesliwy i bardzo wdzieczny ze na swej drodze muzycznej i życiowej spotkałem Pawła i jego szkole, ktory stał sie ostoją mojego brzmienia i produkcji ktore dzis tworze.

Tomasz z rozmachem rozwinął swoją karierę i oscylując w gatunkach trance/progressive house/edm wydaje już w tym momencie swoją muzykę  w dużych wytwórniach na całym świecie tj. ENSIS czy Spekulla Records. W 2016 roku ukazał się też jego utwór Nobody wydany przez wytwórnie MyMusic z gościnnym udziałem Wojciecha Schmacha. Wokal Wojtka rejestrowany był i miksowany w MusicLaboratory. Cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć Tomkowi i wspierać jego muzyczny rozwój na wielu frontach.

Tomek jako Neurofunq zagrał już na kilku festiwalach muzycznych takich jak Ex Opener czy Festiwal Kolorów. Poniżej video clip nagrany na jednym z jego występów

×
Any questions?