ABSOLWENCI SZKOŁY

W tym miejscu chcemy wyróżniać sylwetki naszych najzdolniejszych uczniów,
którzy odznaczyli się również szczególnym podejściem do samorozwoju i zaangażowaniem.
Gratulujemy niesamowitych postępów w tworzeniu muzyki i życzymy dalszych sukcesów.

Tomasz Bernaczyk (Neurofunq)

Tomasz z rozmachem rozwinął swoją karierę i oscylując w gatunkach trance/progressive house/edm wydaje już w tym momencie swoją muzykę  w dużych wytwórniach na całym świecie tj. ENSIS czy Spekulla Records, Suanda Music.

UPDATE: Tomek w 2018 roku wydaje swój pierwszy singiel Wonderfull w Armada Music czyli największej wytwórni z muzyką Trance na świecie! Otrzymuje także support samego Armina van Buurena i od tej pory utwory Tomka są grane na całym świecie na największych eventach tj. ASOT. 

Cały swoj sukces muzyczny zawdzięczam w bardzo dużej mierze szkole muzycznego designu i brzmienia czyli MusicLaboratory. Dzieki Pawłowi nauczyłem sie słuchać, kreować i zmieniać brzmienia dzwieku na najlepsza jakosc. Moje produkcje sa oparte na dobrym miksie i super brzmieniu co jest bardzo ważna sprawa w gatunku House i EDM ktorego wyznawca jestem. Nigdy nie marzyłem ze moje produkcje i kawałki beda tak chwalone przez wytwornie muzyczne za brzmienie, dźwięk i Soundesign a to wszystko nigdy by nie było mozliwe gdyby nie było na mojej drodze Pawła. To wlasnie on mi wytłumaczył jak nalezy szukać dobrego brzmienia, na czym bazować na co uważać i by kreować swoj orginalny indywidualny styl, za ktory jestesmy zawsze krytykowani i chwaleni, ale ktory jest najważniejsza i nieodzowną sprawa w dążeniu do sukcesu. Jestem szczesliwy i bardzo wdzieczny ze na swej drodze muzycznej i życiowej spotkałem Pawła i jego szkole, ktory stał sie ostoją mojego brzmienia i produkcji ktore dzis tworze.

Izabela Blum-Malinowska (Blumberry)

Iza urzekła wszystkich swoimi melodyjnymi kompozycjami. W MusicLaboratory rozwinęła się przede wszystkim od technicznej strony tworzenia muzyki czyli tego czego jej najbardziej brakowało. Po kursie ej utwory nabrały dużo bardziej profesjonalnego charakteru.

Bardzo cieszę się, że znalazłam MusicLaboratory. Teraz nagranie podkładu muzycznego na zajęcia zajmuje mi tylko 2-4 godzin. Ten kurs to była dla mnie wspaniała przygoda.

Chłopaki pokazali mi jak miksować świadomie, nie tak żeby kręcić na chybił trafił tylko w taki sposób żeby wiedzieć dokładnie co robię.

Rafał Adamczyk (DJ Mono)

Rafał to doświadczony DJ od wielu lat koncertujący na całym świecie, ostatnio głównie z polskim raperem Kękę. W MusicLaboratory chciał rozwinąć się w kierunku miksowania nagrań oraz nagrywania i obróbki wokali i zacząć pracować jako realizator. Obecnie ma na koncie już kilka zmiksowanych albumów i pracuje nad brzmieniem kolejnej płyty w klimacie hip-hop.

Rafał w trakcie kursu miksu i masteringu wypracował twardą wiedzę i umiejętność posługiwania się narzędziami co pozwala mu obecnie miksować nagrania na bardzo wysokim poziomie z charakterystycznym krystalicznym brzmieniem i dobrym balansem ścieżek.

Tomasz Goliszek (Tomeno)

Tomek zaczynał swoją naukę w MusicLaboratory od zera, przychodząc do naszej szkoły głównie z ciekawości. Już po kilku pierwszych zajęciach potrafił tworzyć pełne utwory. Od zawsze fascynowała go stylistyka lat 80tych i do tego też nawiązuje w swoich utworach wykorzystując dużo klasycznych brzmień syntezatorowych. Obecnie grywa w klubach jako DJ. Wiąże swoją przyszłość z muzyką jako DJ lub jako realizator dźwięku w studiu.

Do MusicLaboratory trafiłem z ciekawości szukając swojej drogi. Już po czwartych zajęciach potrafiłem stworzyć pełny utwór. Obecnie grywam jako DJ i wiąże swoją przyszłość z muzyką.

Piotr Stefański (Sinealog)

Piotr dokonał bardzo szybkiego rozwoju jako artysta pod naszym okiem. Jako gitarzysta nie tworzył wcześniej swojej muzyki. Przychodząc do nas 1.5 roku temu zaczynał uczyć się wszystkiego od zera. Wysoka jakość muzyki jaką w tym momencie produkuje sprawiła, że wytwórnia sama odezwała się do niego i obecnie wydaje swoją twórczość za pośrednictwem zagranicznego wydawcy.

Znalazłem się w momencie gdzie po 1.5 roku nauki tworzenia muzyki od zera moją twórczość wydaje teraz zagraniczna wytwórnia. Bez kursów na których byłem bym tego nie osiągnął.

Maciej Stróżniak

Tomek zaczynał swoją naukę w MusicLaboratory od zera, przychodząc do naszej szkoły głównie z ciekawości. Już po kilku pierwszych zajęciach potrafił tworzyć pełne utwory. Od zawsze fascynowała go stylistyka lat 80tych i do tego też nawiązuje w swoich utworach wykorzystując dużo klasycznych brzmień syntezatorowych. Obecnie grywa w klubach jako DJ. Wiąże swoją przyszłość z muzyką jako DJ lub jako realizator dźwięku w studiu.

Nauka w MusicLaboratory pozwoliła mi wejść na całkowicie nowy poziom. Paweł, dzięki elastycznemu programowi nauczania, rozwiał wszystkie moje wątpliwości związane z obróbką dźwięku, miksem i masteringiem.

© Copyright 2022 MusicLaboratory.

×
Any questions?