KIERUNEK PRODUKCJA MUZYKI: TRYB ONLINE

Ruszyły zapisy do II EDYCJI kursu PRODUKCJA MUZYKI – OD PODSTAW. Ucz się na zajęciach on-line. Kurs opracowany przez nagradzaną Fryderykami kadrę pionierskiej szkoły produkcji muzycznej w Polsce. Zapisz się i rozwijaj swoją pasję.

O KURSIE

Kurs został opracowany przez kadrę szkoły MusicLaboratory, od 2015 roku kształcącej setki producentów muzycznych rocznie. Powstał z myślą o tych, którzy interesują się muzyką i chcą tworzyć własne utwory, niezależnie od gatunku.Kurs przeprowadzi Cię od zupełnych podstaw związanych z produkcją muzyczną, przez własne kształtowanie melodii, aż po pełne ukończenie utworu muzycznego. Na każdym etapie możesz liczyć na niezbędne do nauki materiały oraz pełne wsparcie nauczycieli naszej szkoły.

POZIOM KURSU: 

Dla początkujących

FORMUŁA KURSU: 

NAUKA PRZEBIEGA DWUTOROWO

UCZYSZ SIĘ WE WŁASNYM TEMPIE

Na naszej platformie edukacyjnej znajdziesz blisko 100 odcinków lekcji do zrealizowania.

+

ROZWIJASZ SIĘ NA ZAJĘCIACH NA ŻYWO

8 cotygodniowych zajęć on-line na żywo w stały dzień tygodnia. Uczysz się na spotkaniach live z nauczycielami. Pełny rozkład zajęć poniżej.

8 powodów, dla których warto zapisać się na kurs

Pełny zakres tematyczny

Kurs zawiera aż 12 modułów szkoleniowych, które kompleksowo nauczą Cię od podstaw jak tworzyć samodzielnie muzykę

Dopracowany program

Fundamentem kursu jest opracowany przez doświadczoną kadrę program, który powstał na bazie 7 lat doświadczeń z zajęć stacjonarnych szkoły

Specjalistyczne materiały

Zyskasz dożywotni pełny dostęp do blisko 100 lekcji, ćwiczeń i testów które przeprowadzą Cię krok po kroku przez proces nauki

Wyjątkowa kadra

Kurs prowadzą czołowi producenci muzyczni w kraju, z którymi będziesz mógł porozmawiać na czacie oraz podczas zajęć on-line na żywo

Wygodna platforma 24h/dobę

Możesz logować się do platformy szkoleniowej z dowolnego miejsca i urządzenia – na komputerze czy telefonie

Materiały wspomagające

W repozytorium kursu czeka na Ciebie kilkaset plików – począwszy od najwyższej jakości sampli, po gotowe projekty do analizy czy modyfikacji oraz baza wiedzy z mnóstwem darmowych materiałów

Zajęcia na żywo

Kurs to zaprojektowane lekcje na platformie, ale także 8 spotkań na żywo online gdzie ćwiczysz zagadnienia wraz z nauczycielem

Zniżki edukacyjne

Zapisując się na kurs zostaniesz pełnoprawnym uczniem naszej szkoły, zyskując zniżki edukacyjne do 40% na oprogramowanie tj. Ableton czy FabFilter

MODUŁY KURSU

Każdy moduł to solidna dawka wiedzy przekazywanej w formie materiałów wideo, quizów czy prac domowych. Nauczysz się, jak posługiwać się programem DAW, jak nagrywać, obrabiać sample, miksować, tworzyć melodię i akordy czy promować swoją muzykę.

Ikona z LP

PLIKI PROJEKTÓW Z LEKCJI
DO POBRANIA

ZAJĘCIA Z CZOŁOWYMI POLSKIMI PRODUCENTAMI

KILKASET PLIKÓW SAMPLI I DŹWIĘKÓW DO POBRANIA

Ikona z LP

POMOC NA CZACIE NA PLATFORMIE ORAZ W GRUPIE FB

SPRAWDZANIE ĆWICZEŃ I UTWORÓW PRZEZ KADRĘ

WSPÓLNE TWORZENIE UTWORÓW NA ŻYWO

Zagadnienia omawiamy w środowisku:

KALENDARZ ZAJĘĆ ONLINE

Program kursu oprócz lekcji do realizacji na platformie edukacyjnej przewiduje takżecotygodniowe zajęcia na żywo, prowadzone w formule webinarowej.


Lekcje na żywo będą odbywały się co czwartek w godzinach 18-21. Zaczynamy już 9 czerwca. Prezentujemy pełny rozkład zajęć.

9 CZERWCA 

Zajęcia wprowadzające

16 CZERWCA 

Praca w DAW

23 CZERWCA 

Podstawy miksu

30 CZERWCA 

Teoria muzyki

7 LIPCA 

Domowe studio

14 LIPCA 

Miks utworu

21 i 28 LIPCA 

Tworzenie utworu od A do Z

CZAT, WIADOMOŚCI 1NA1 Z NAUCZYCIELAMI DOSTĘPNE 24/7

POZNAJ SWOICH WYKŁADOWCÓW

Nauczyciel prowadzący:
MICHAŁ WASILEWSKI

Producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów i dj. Założyciel duetu XXANAXX oraz współproducent projektu BARANOVSKI. Laureat Fryderyka 2019 w kategorii „Album roku / muzyka elektroniczna”. Nagrodzony złotą płytą za współprodukcję albumu „Zbiór”.


Współpracował z artystami takimi, jak Marika, Pezet, Envee, Wojciech Waglewski, Tomek Makowiecki, Reni Jusis, Quebonafide, Rasmentalism, Lemon czy Afromental.


Michał to także doświadczony nauczyciel MusicLaboratory, na stałe prowadzący zajęcia stacjonarne w Warszawie na kursach PRODUKCJA MUZYKI oraz MIX I MASTERING.

BARTOSZ SZCZĘSNY 

Nominowany do Fryderyka za produkcję albumu The Dumplings. Produkował dla Rebeka, Anita Lipnicka, Kamp! czy Miuosh.

SEBASTIAN SYCZYŃSKI

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale kompozycji. Tworzy muzykę do filmów oraz gier. Prowadzi zajęcia z kompozycji i teorii muzyki.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kurs odbywa się na dedykowanej platformie internetowej, na której znajdują się m.in. wszystkie lekcje do samodzielnej realizacji, wszelkie materiały edukacyjne oraz harmonogram i szczegóły dot. zajęć na żywo. Dostęp do platformy otrzymujesz dożywotnio.

Na tym etapie przyda Ci się tylko komputer z dostępem do internetu + ewentualnie słuchawki. Nie musisz kupować nic dodatkowego, by móc w pełni korzystać z zajęć. W późniejszym etapie kursu poruszymy temat sprzętu i domowego studia, na którym dokładnie omówimy kwestie sprzętowe oraz – gdy będziesz miał taką potrzebę – pomożemy dopasować najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Zagadnienia omawiane są w środowisku Ableton, jednak celem kursu jest przekazanie wiedzy wykraczającej poza granice konkretnego programu. Zachęcamy do pracy w Abletonie, jednak jeśli chcesz pracować w innym programie, masz taką możliwość.

Wszystkie lekcje do realizacji on-line są i zawsze będą na platformie. Zajęcia na żywo będą nagrywane i każdy uczestnik kursu będzie miał do nich dostęp w późniejszym terminie.

Oczywiście. Płatność można rozłożyć na od 12 do 50 rat w zależności od potrzeb. Gdy przejdziesz do formularza płatności wybierz raty PayU z dolnej pozycji w menu.

Tak, każdy kursant po zakończeniu nauki otrzyma odpowiedni certyfikat potwierdzający udział w kursie.

Przede wszystkim warstwą merytoryczną oraz kadrą prowadzącą. Program kursu został opracowany przez całą kadrę szkoły MusicLaboratory, czyli nagradzanych, czołowych producentów muzycznych w Polsce w oparciu o wieloletnie doświadczenie z zajęć stacjonarnych. Nasi nauczyciele zebrali doświadczenie w praktycznej edukacji produkcji muzyki ucząc w stacjonarnych placówkach szkoły w Poznaniu i Warszawie od roku 2015, maksymalnie dostosowując program zajęć do potrzeb uczniów. Dodatkowo każdy kursant może liczyć na pełne wsparcie kadry, która będzie odpowiadała na wszystkie pytania i pomagała rozwiązywać każdy z ewentualnych problemów podczas nauki na dedykowanym czacie, wiadomościach 1 na 1, moderowanej grupie FB oraz na zajęciach na żywo.

Masz 14-dniowe prawo do zwrotu. Jeśli uznasz, że jakość kursu jest dla Ciebie nieodpowiednia, wystarczy jedna wiadomość i zwracamy Ci 100% środków.

Ten kurs zaprojektowany jest jako nauka od podstaw. Przeznaczony jest głównie dla osób, które dopiero chcą zacząć tworzyć własną muzykę. Przeprowadzimy Cię przez instalację programu, pierwsze utwory w Abletonie, pokażemy podstawowe informacje o sprzęcie, konfiguracji – to wszystko wykonasz w ramach kursu.

O SZKOLE

Od 2015 roku kształcimy początkujących i zaawansowanych producentów muzycznych na kierunkach Produkcja muzyki oraz Mix i mastering – stacjonarnie w Poznaniu, Warszawie oraz Online.

 

MusicLaboratory to Placówka Kształcenia Ustawicznego zarejestrowana w Ministerstwie Edukacji oraz w RIS. Uczysz się z pewnego źródła edukacyjnego i otrzymasz po ukończeniu oficjalny certyfikat zgodny ze wzorem Ministerstwa Edukacji.

CO MÓWIĄ O NAS ABSOLWENCI?

ZAPISY KOŃCZĄ SIĘ ZA:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Ze względu na pracę w małych grupach ilość dostępnych miejsc jest mocno ograniczona. Honorujemy pierwszeństwo zapisu w trakcie rezerwacji miejsc na zajęcia.

GRUPA
OD PODSTAW
TRYB ONLINE

×
Any questions?