DNI OTWARTE musiclaboratory 10 lipca 2023

DNI oTWARTE
SZKOŁY PRODUKCJI MUZYKI

Icon-Logo-1.png

PRAWDZIWE ŚWIĘTO PRODUKCJI MUZYKI! 

Spotkaj się z postaciami tworzącymi polską scenę muzyczną a także z nauczycielami Music Laboratory. Wysłuchaj prelegentów wytwórni i przyjdź poznać się z nami.

Odbierz swój darmowy bilet na Dni Otwarte Szkoły

Prześlemy link z zaproszeniem które będzie umożliwiało wzięcie udziału w wydarzeniu

DNI OTWARTE 2023

Zobacz Video

Icon-Logo-1.png

Panele dyskusyjne z zaproszonymi gośćmi a także warsztaty podczas których można dowiedzieć się ciekawych informacji związanych z produkcją muzyki.

  • Spotkania z przedstawicielami wytwórni muzycznych
  • Panele dyskusyjne o produkcji muzyki
  • Darmowe warsztaty
  • Prezenty, nagrody i niespodzianki dla uczestników

KIEDY? GDZIE?

PROGRAM WYDARZENIA

CGM / ROZMOWY RAWICZA
ARTUR RAWICZ

KIM JEST A&R I JAKA JEST JEGO ROLA W WYTWÓRNI MUZYCZNEJ?

ARTUR RAWICZ

Artur Rawicz to urodzony w 1975 roku dziennikarz, felietonista a także utalentowany fotograf koncertowy. Zanim zajął się dziennikarstwem, pracował w jednej z warszawskich korporacji. Przez wiele lat współpracował z CGM.PL przeprowadzając wywiady z czołówką polskich artystów. Stworzył wiele cykli takich jak: 1na1, Jak k**** żyć czy Najgorsze pytania. Obecnie Artur przeszedł na swoje tworząc nowy podcast Rozmowy Rawicza. Dziennikarz jest kolekcjonerem płyt i ogromnym pasjonatem muzyki. To właśnie ten fakt sprawił że został A&R’em Mystic Production, wytwórni stojącej za sukcesami takich artystów jak Sorry Boys czy Waluś Kraksa Kryzys.

TRZYHA / WARSZAWSKI DESZCZ
NUMER RAZ

A PAMIĘTASZ JAK - CZYLI POCZĄTKI RAPU W POLSCE

NUMER RAZ

Numer Raz, właściwie Michał Antoni Witak to polski raper, producent muzyczny, działacz społeczny i dziennikarz radiowy. Zyskał popularność jako członek grupy muzycznej Warszafski Deszcz, w której występował od 1997 do 2017 roku. Jest także członkiem formacji Miejska Astma od 2010 roku. Przez lata kariery był również członkiem zespołów Quit New Sort, Młoda Foka i Gib Gibon Skład, oraz należał do kolektywu Mop Skład. Współpracuje z DJ-em Zero i DJ-em Abdoolem, tworząc duety. Ponadto, prowadzi także solową działalność artystyczną.

Witak współpracował z wieloma innymi artystami, takimi jak Trials X, Trzyha, OMP, Pęku, Sistars, O$ka, DJ 600V, Włodi, Dreadsquad, WSZ, CNE, Abradab, Święty, Emazet, Marika, WhiteHouse, Ten Typ Mes, Te-Tris,Proceente, Tede oraz HiFi Banda.

MusicLaboratory / Fool's Theory
SEBASTIAN SYCZYŃSKI

Sound Design w pigułce

SEBASTIAN SYCZYŃSKI / MUSICLABORATORY

Kompozytor i sound designer w dziedzinie filmów, gier i multimediów. Absolwent kompozycji na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Dźwięku w grach na Uniwersytecie Śląskim. Uczestnik wielu konkursów improwizatorskich (m.in. Transatlantyk). Napisał muzykę m.in. do Alice VR i The Wizards (Carbon Studio). Pracował jako sound designer w takich firmach jak Farm51 czy Fool’s Theory. Od 2018 jest wykładowcą w MusicLaboratory Warszawa
MusicLaboratory / ATLANTA
KAMIL DURSKI

ABLETON LIVE WARSZTATY PRAKTYCZNE

KAMIL DURSKI / MUSICLABORATORY

Współpracował z Wojtkiem Urbański, Agimem. Współtworzy zespół Atlanta. Od 2022 jest wykładowcą w MusicLaboratory Warszawa oraz MusicLaboratory Online

musiclaboraotry / BARANOVSKI / XXANAXX
MICHAŁ WASILEWSKI

CZY AI MOŻE POZBAWIĆ MUZYKÓW PRACY?

Producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów i dj. Założyciel duetu XXANAXX oraz współproducent projektu BARANOVSKI. Laureat Fryderyka 2019 w kategorii Album roku: muzyka elektroniczna. Współpracuje z artystami takimi, jak Marika, Pezet, Envee, Wojciech Waglewskki, Reni Jusis, Tomek Makowiecki, Quebonafide, Rasmentalism czy Afromental. Od 2020 jest wykładowcą w MusicLaboratory Warszawa

CO NA WYDARZENIU?

Publishing

Porozmawiamy o możliowościach i narzędziach jakie może wykorzystywać debiutujący artysta

Marketing

Dowiesz się jakie są sposoby na promowanie się w social mediach, jak publikować swoją muzykę i jak stać się gwiazdą nie mając kontraktu.

Mix mastering produkcja

Czym są te pojęcia, czym różnią się od strony tworzenia muzyki. Opowiemy o podstawowych procesach powstawania muzyki

Wyjątkowa kadra

Spotkasz się z naszą kadrą którą tworzą czołowi producenci muzyczni w kraju.

Porady i wskazówki

Pokażemy Ci kilkadziesiąt cennych wskazówek, programów, narzędzi i stron internetowych, które przyspieszą i usprawnią Twoją pracę

Pracowania i studio

W trakcie dni otwartych zobaczysz naszą pracownię i studio w których odbywają się zajęcia

Twoje Pytania

Po każdym panelu dyskusyjnym zaplanowaliśmy sesję Q&A podczas której możesz zadawać pytanie i uzyskać informacje na temat nurtujących Cię wątpliwości.

Prezenty i niespodzianki

Prezenty i niespodzianki rzeczowe dla uczestników DNI OTWARTCH

O SZKOLE

Od 2015 roku kształcimy początkujących i zaawansowanych producentów muzycznych na kierunkach Produkcja muzyki oraz Mix i mastering  stacjonarnie w Poznaniu, Warszawie oraz Online.

Music Laboratory to Placówka Kształcenia Ustawicznego zarejestrowana w Ministerstwie Edukacji oraz w RIS. Uczysz się z pewnego źródła edukacyjnego i otrzymasz po ukończeniu oficjalny certyfikat zgodny ze wzorem Ministerstwa Edukacji.

Co mówią o nas absolwenci?

ZAPISY KOŃCZĄ SIĘ ZA:

Honorujemy pierwszeństwo zapisu w trakcie rezerwacji miejsc na DNI OTWARTE. Liczba miejsc ograniczona! Zapisz się teraz

DNI OTWARTE 2023
SZKOŁY PRODUKCJI MUZYKI
MUSIC LABORATORY

Jeśli uważasz, że to wartościowe informacje, przekaż je również swoim znajomym i podziel się!

×
Any questions?