FAQ

Zajęcia stacjonarne

Nasi nauczyciele pokazują zagadnienia na Ableton Live. W pracowniach komputerowych możesz znaleźć także FL Studio, Cubase oraz Reaper. Jeśli czujesz się lepiej w którymś z powyższych programów ćwiczenia na zajęciach możesz śmiało wykonywać w dowolnym DAWie. Przekazywana wiedza na zajęciach jest uniwersalna i wykracza daleko poza obsługę tego czy innego oprogramowania – pamiętaj to tylko narzędzie!

W MusicLaboratory działają dyżury nauczycielskie. Nie było Cię na któryś zajęciach? Robisz właśnie pracę domową i utknąłeś w pewnym miejscu? Pracujesz nad autorskim utworem ale nie wiesz jak zrobić konkretną rzecz w programie? – zaloguj się na dyżur nauczycielski, który odbywa się raz w tygodniu o godzinie 18:00

W szkole znajdziesz swoje indywidualne stanowisko uczniowskie – to tak naprawdę wyposażone mini studio z interfrejsem, kontrolerem MIDI, a także syntezatorem sprzętowym. Jeśli myślisz nad zakupem czegoś do własnego studia domowego wstrzymaj się do pierwszych zajęć. To temat, który pojawia się wśród uczniów bardzo często dlatego też poruszamy go już na pierwszych zajęciach oraz doradzimy Cię na co warto spojrzeć, a czego unikać

Zajęcia on-line

Na tym etapie przyda Ci się tylko komputer z dostępem do internetu + ewentualnie słuchawki. Nie musisz kupować nic dodatkowego, by móc w pełni korzystać z zajęć. W późniejszym etapie kursu poruszymy temat sprzętu i domowego studia, na którym dokładnie omówimy kwestie sprzętowe oraz – gdy będziesz miał taką potrzebę – pomożemy dopasować najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Zagadnienia omawiane są w środowisku Ableton, jednak celem kursu jest przekazanie wiedzy wykraczającej poza granice konkretnego programu. Zachęcamy do pracy w Abletonie, jednak jeśli chcesz pracować w innym programie, masz taką możliwość.

Wszystkie lekcje do realizacji on-line są i zawsze będą na naszej platformie edukacyjnej. Zajęcia na żywo są nagrywane i każdy uczestnik kursu ma do nich dostęp w późniejszym terminie.

Horizontal Logo

PRZYDATNE LINKI
REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

STUDIO SZKOLENIOWE WARSZAWA
ul. Wołodyjowskiego 67
02-737 Warszawa

STUDIO SZKOLENIOWE POZNAŃ
ul. Grunwaldzka 515C
62-064 Plewiska

MUSIC LABORATORY SP. Z O.O.
NIP: 9721260256 REGON: 363400043 KRS: 0000595095
NR KONTA: BZWBK 29 1090 1405 0000 0001 3195 9771

© Copyright 2022 MusicLaboratory.

×
Any questions?